ماه مهر در راه است و مهربانه به رسم هر سال، با کمپین«با مهر #میریم_مدرسه» به یاری دانش‌‌آموزان نیازمند و بازمانده از تحصیل می‌شتابد. بر اساس آخرین آمار که آبان ماه سال ۹۶ منتشر شد، بیش از ۳۱۵ هزار کودک به دلایل مختلف از جمله فقر و زندگی در مناطق محروم، از تحصیل بازمانده‌اند. در این کمپین قصد داریم با کمک شما، نوشت‌افزار و شرایط تحصیل تعدادی از این کودکان را فراهم کنیم.
مهربانه در سال‌های ۹۵ و ۹۶ موفق شد با جمع‌آوری ۱۳۴ میلیون تومان در کمپین #میریم_مدرسه، شرایط تحصیل تعدادی از کودکان بازمانده از تحصیل را فراهم کند. امسال نیز پروژه‌های مختلفی در رابطه با تحصیل دانش‌آموزان محروم در سایت مهربانه وجود دارد که می‌توانید به دلخواه خود از هر یک از آن‌ها حمایت کنید. کافی است به سایت مهربانه به آدرس mehrabane.ir مراجعه نمایید و به صورت آنلاین و شفاف، از پروژه دلخواه خود حمایت کنید.
زمان این کمپین محدود است و تا مهرماه ادامه دارد. پس از تأمین هزینه و اجرای پروژه‌ها، گزارش هر یک از آن‌ها منتشر خواهد شد. همچنین شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌توانند در قالب مسئولیت اجتماعی خود (CSR)‌ در این کمپین با مهربانه همراهی کنند. تحصیل و آگاهی، قدرت تفکر و انتخاب را پیش روی ما قرار می‌دهد. با کمک به این کودکان، نه تنها آینده بهتری برای آن‌ها می‌سازیم، بلکه شرایط جامعه خودمان را نیز بهبود می‌بخشیم.

مشارکت در کمپین #میریم_مدرسه
در حال حاضر نظری وجود ندارد.